Hakkımızda

Merhaba,

Ben Maksel 33 yaşındayım Gebze' de ikamet etmekteyim. Girişimci bir ruha sahip bir insanım ve sorunlara akılcı çözümler bulmayı hedefleyen biriyim. E- Ticaret yapmaktayım. Sahada çalıştığım zamanlarda Emlakçıları Galerileri ve iş yerlerini gezme ve onlarla sohbet etme fırsatımız oldu. Çok uzun zamandır piyasanın lideri konumunda olan ilan sitesinden ve bu ilan sitesinin fiyatlarından şikayetçi olduklarını gördüm. Bu sorunu gördükten sonra kendi kendime marka değeri olabilecek,  insanlara aynı hizmeti ve kaliteyi daha uygun fiyatlara sunabilecek bir site için isim araştırmaya başladım. Sonunda da satveyakirala.com' u bularak bu sektöre yeni bir marka kazandırmaya karar verdim.

Satveyakirala.com ne yapacak ? Ana hedefi ne olacak ?

Satveyakirala.com olarak ilk hedefimiz modern bir görünüme sahip ve kolay kullanılabilir bir web sitesi oluşturmak ilan oluştururken zorlanmayacağınız, bilgisayar bilginiz az olsa dahi kolayca ilan verebileceğiniz bir ilan sitesi oluşturmak için çok hassas bir çalışma gerçekleştireceğiz.

Ana hedefimize gelince amacımız piyasa liderine karşı tamamen alternatif bir site oluşturmak ve bu site ile piyasa lideri marka ile rekabet etmek ve aynı kaliteyi ve aynı hizmeti daha ucuza sunmayı hedefliyoruz. İlan sektöründeki sorunları çok iyi biliyor ve buna göre pozisyon alarak kendi sayfamızı da bu kriterlere göre tasarlıyor ve hazırlıyoruz. Şu an vatandaşlarımızın yaşadığı durum fazla para ödedikleri halde paralarının karşılığını alamıyor olmaları bunları şu şekilde madde madde yazabiliriz.

  • İlan verebilecek alternatif aktif çalışan bir ilan sitesi bulamamaları veya buldukları ilan sitelerinden istedikleri verimi alamamaları
  • Mevcut ilan sitesinin fahiş fiyatlarını ödemelerine rağmen evlerini ve arabalarını satamamaları
  • Ticari müşterilere satılan paket fiyatlarının ve mağaza açılış bedellerinin aşırı yüksek fiyatlı olması
  • Bireysel ilan veren müşterilerin 1 ay ücretsiz ilan verebilmesi ancak bundan sonra ücretsiz ilan verememesi
  • Doping fiyatlarının aşırı yüksek fiyatlarda konumlanması ve paket zorlamasıyla müşterinin çaresiz bırakılması

    

Peki biz neyi farklı yapmayı vadediyoruz ?

  • Uygun fiyatlara ilan verebileceğiniz hatta ilk 1 yıl ücretsiz hizmet alabileceğiniz bir ilan sitesi
  • İlana çıkardığınız ürün 1 ay içinde satılmasa dahi ilanınızda yer alan ürünü satana kadar yayınlacağız
  •  Ticari müşterilere ve müşterilerin cebindeki kazanca göre fiyat belirlememe adil fiyat politikası
  • 1 yıl içinde bireysel müşterilere en az 5 ilan verebilme hakkı tüm katagoriler için 5 ilan hakkı (ev,arsa,araba)
  • doping ürünlerinde uygun fiyat politikası